Troska o Środowisko

Troska o Środowisko

Zrównoważony rozwój jest podstawą naszego sukcesu jako Grupy. Kontynuujemy wysiłki wokół osiągania najwyższych standardów zarządzania środowiskiem i kontroli oddziaływania na środowisko oraz pro-aktywnego podejścia do wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi.

Mamy szeroko zakrojone, działające programy poprawy wydajności energetycznej, zwiększonego wykorzystania paliw alternatywnych, redukcji emisji do atmosfery, optymalizacji zużycia wody, zmniejszania ilości odpadów i zwiększania recyklingu zobowiązujące nas do:
> przestrzegania co najmniej wszystkich obowiązujących przepisów i nieustannego doskonalenia naszego zarządzania ochroną środowiska, z nieustannym celem wypełniania lub przewyższania najlepszych praktyk branży,
> zapewnienia przestrzegania obowiązków w zakresie ochrony środowiska przez naszych pracowników i wykonawców,
> podejścia w sposób aktywny do wyzwań i możliwości wynikających ze zmian klimatycznych,
> optymalizacji wykorzystania przez nas energii i wszystkich innych zasobów,
> promowania ukierunkowanych na ochronę środowiska innowacji produktowych i procesowych oraz nowych możliwości biznesowych,
> rozwijania pozytywnych relacji i dobro sąsiedzkich stosunków w każdej społeczności, w której działamy.
grupa ożarów
Forum Ochrony Środowiska
Dziękujemy za udział w zorganizowanym we współpracy z powermeetings.eu Forum Ochrony Środowiska (Sandomierz, 6–7.11.2014 r.). Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia.


grupa ożarów
Piknik integracyjny
Grupa Ożarów wspólnie ze szkołą podstawową w Ożarowie oraz burmistrzem Opatowa zorganizowała piknik integracyjny pod nazwą „Środowisko moich marzeń”.


grupa ożarów
Uprawa wierzby energetycznej
Agriform Sp. z o.o. jest spółką Grupy Ożarów S.A. specjalizującą się w uprawie wierzby energetycznej, którą od 2003 r. prowadzi w gminie Ożarów.

CRH Poland