Spółka PGMB

Polska Grupa Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.

Polska Grupa Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. (PGMB) należy do irlandzkiego koncernu CRH. Świadczy usługi z obszaru zarządzania i doradztwa na rzecz spółek grupy CRH prowadzących działalność produkcyjną na terenie całej Polski. PGMB utrzymuje bieżący kontakt z centralą CRH w Dublinie, biurem CRH Europa w Amsterdamie i innymi lokalizacjami korporacji.

PGMB prowadzi inicjatywy ukierunkowane na optymalizację:
> przepływu informacji i efektywnej komunikacji między Spółkami w Polsce a CRH,
> procesów raportowania finansowego i zarządczego,
> zarządzaniem HR, BHP i Ochroną Środowiska, Zgodnością z Przepisami i Etyką Biznesową, bezpieczeństwem IT,
> programów szkoleniowych, doskonalenia wiedzy i wymiany Best Practice we wszystkich obszarach działalności Spółek.

Nasze Spółki

W skład grupy PGMB wchodzi kilkanaście polskich spółek, które są specjalistami w swoich obszarach działalności. Projekty, których się podejmują, często wymagają szczególnego podejścia, opracowania nowych receptur lub dostarczenia materiałów w nietypowe miejsca.

Previous
Next
ZOBACZ

Grupa Ożarów S.A.

Grupa Ożarów wykorzystuje najnowocześniejsze technologie do produkcji cementu dbając o ochronę środowiska naturalnego działając zgodnie z Ideą Zrównoważonego Rozwoju a jednym z istotnych elementów strategii przedsiębiorstwa jest redukcja emisji CO2, wspierana m.in. poprzez wykorzystanie w procesie produkcyjnym surowców alternatywnych.
WWW
ZOBACZ

Trzuskawica S.A.

Początki działalności Spółki sięgają 1910 r., kiedy rozpoczęto przemysłową produkcję wapienniczo-kamienną w Sitkówce k/Kielc. Spółka posiada również zakład produkcyjny Kujawy oraz kopalnie Osielec (piaskowiec), Gniewków (granit) i Targowica (bazalt). Asortyment produktowy obejmuje wapno hydratyzowane, wapno palone mielone, wapno palone w bryłach, mączki wapienne, wapno nawozowe, kredę techniczną, pył wapienny, sorbenty, kruszywa: do betonu, drogownictwa i zapraw (wapień, granit, bazalt, piaskowiec oraz żwiry i piaski).
WWW
ZOBACZ

Polbruk S.A.

POLBRUK od 20 lat specjalizuje się w wytwarzaniu najwyższej jakości kostki brukowej, betonowych wyrobów drogowych i wielu innych elementów małej architektury. Produkty Spółki są powszechnie rozpoznawalne, dostępne na terenie całego kraju dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji i cenione za wysoką jakość. Bogactwo oferowanych kolekcji, ich zróżnicowane wzornictwo odpowiada aktualnym trendom stylistycznym i daje nieograniczone możliwości realizacyjne.
WWW
ZOBACZ

Bosta-Beton Sp. z o.o.

Bosta-Beton Sp. z o.o. jest producentem betonu towarowego od 1990 r. W Grupie CRH działa od 1999 r. Bosta-Beton posiada 21 zakładów produkcyjnych w 14 miastach Polski oraz mobilne wytwórnie betonu. Dysponuje największym na rynku potencjałem produkcyjnym i transportowym. Produkuje beton na potrzeby budownictwa ogólnego, infrastruktury komunikacyjnej i infrastruktury komunalnej. Zaopatruje największe kontrakty drogowo – mostowe realizowane na terenie całej Polski.
WWW
ZOBACZ

Masfalt Sp. z o.o.

Masfalt od ponad 10 lat aktywnie uczestniczy w rozbudowie krajowej infrastruktury drogowej dostarczając mieszanki mineralno-asfaltowe najwyższej jakości. Współpracuje z największymi firmami krajowymi i zagranicznymi zajmującymi się budową polskich autostrad. Posiada sieć nowoczesnych wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych na terenie całego kraju, zlokalizowanych w pobliżu największych inwestycji drogowych.
WWW
ZOBACZ

Drogomex Sp. z o.o.

DROGOMEX realizuje bitumiczne roboty drogowe. Spółka dołączyła do grupy spółek CRH w 2000 r. Siedziba zarządu mieści się w Pruszkowie pod Warszawą. Doświadczona, wyspecjalizowana kadra pracowników, bogaty park maszynowy, wytwórnie mieszanek mineralno-asfaltowych firmy Masfalt Sp. z o.o. umożliwiają wykonanie prac terminowo, dobrze jakościowo i po konkurencyjnych cenach.
WWW
ZOBACZ

Halfen Sp. z o.o.

Firma HALFEN Niemcy posiada w Polsce dwie spółki: spółkę produkcyjną „HALFEN Produkcja” i spółkę handlową „HALFEN Sp. z o.o." obsługującą rynek polski i wszystkie byłe republiki byłego Związku Radzieckiego za wyjątkiem Rosji. Spektrum działania firmy to głównie szeroko rozumiany sektor budowlany, od typowego budownictwa mieszkaniowego po wielkoformatowe budownictwo przemysłowe, w którym stosuje się wszelkiego rodzaju produkty do zbrojenia betonu oraz realizacji różnorodnych fasad i elewacji. Firma z coraz większym powodzeniem funkcjonuje także w sektorze budownictwa maszyn i wszelkiego rodzaju urządzeń, w przemyśle motoryzacyjnym, stoczniowym i kopalniach. W swoim portfolio firma HALFEN posiada kilka tysięcy produktów wykonanych głównie ze stali nierdzewnej, czarnej, bądź czarnej ocynkowanej.
WWW
ZOBACZ

Heras Sp. z o.o.

Heras to międzynarodowa firma specjalizująca się w dziedzinie rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa na zewnątrz. Bramy, ogrodzenia i inne akcesoria oferują różne poziomy bezpieczeństwa dotyczące konkretnych potrzeb klienta i lokalizacji w celu zapewnienia jak najlepszego rozwiązania bezpieczeństwa dla terenów.
WWW

CRH Poland